Strona główna Rekrutacja Technik fotografii i multimediów

Technik fotografii i multimediów

2832
0

Jeżeli interesuje Cię fotografia, posiadasz zmysł uchwycenia momentu w którym Twoje zdjęcie przedstawi najistotniejsze walory zatrzymanej chwili w kadrze to ten kierunek jest niewątpliwie dla Ciebie.

A może jednak Twoją pasją jest obraz ruchomy i tworzenie filmów o różnorodnej tematyce towarzyszy Ci już od pewnego czasu. Być może już postawiłeś pierwsze kroki w social mediach i założyłeś swój własny kanał na You Tube lub Tik Tok. Jeśli tak to właśnie znalazłeś miejsce na rozwijanie swojej pasji!

Podczas nauki u nas w szkole przygotujemy Cię do wykonywania zadań zawodowych w zakresie kwalifikacji rejestracji, obróbki i publikacji obrazu oraz przygotowania planu zdjęciowego. Z nami pozyskasz umiejętności  przygotowania materiałów cyfrowych do wykonywania projektów graficznych, a także wykonywania i publikowania projektów multimedialnych.