Strona główna Konkursy Sukces naszej drużyny!

Sukces naszej drużyny!

1072
0
W dniu 20 września 2011 roku miał miejsce w „Alicji” konkurs szkół drugiego etapu, II edycji projektu „To ja decyduję” w ramach projektu „Profikatyka i przeciwdziałanie alkoholizmowi „- realizowanego dzięki dotacji Urzędu Miasta Siemianowice Śl.
Nasza drużyna w składzie Żaneta Wasilewska, Dawid Szczygieł, Paweł Sopel, Maykel Falkowski zdobyła największa liczbę punktów, odpowiadając na pytania z zakresu wiedzy na temat zapobiegania choroby alkoholowej. W ten sposób nasza szkoła zdobyła I miejsce otrzymując nagrodę główną w postaci aparatu cyfrowego SAMSUNG WB 5000.
Podczas spotkania wręczono wszystkim laureatom dyplomy. Jeszcze raz dziękujemy naszej drużynie!

To ja decyduje 1 To ja decyduje 2

Poprzedni artykułTechnik fotografii i multimediów
Następny artykułUroczyście, międzynarodowo, elitarnie ze Zbigniewem Herbertem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.