Strona główna Wydarzenia Debaty Oksfordzkie

Debaty Oksfordzkie

684
0

Nasza szkoła już kolejny raz wzięła udział w debatach oksfordzkich organizowanych przez Muzeum Śląskie i katowicki oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Druga edycja debat oksfordzkich poświęcona jest najnowszej historii Polski. Inauguracyjna debata na temat: „PRL – państwo totalitarne?” odbyła się 6.X.2011 r. Cogito broniło tezy, że PRL było państwem totalitarnym. Naszym oponentem był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rudzie Śląskiej. Debata poprzedzona była warsztatami prowadzonymi przez pracowników Muzeum Śląskiego i oddziału IPN w Katowicach.

Debata 2011

Poprzedni artykułWybory w COGITO
Następny artykułStypendium Prezesa Rady Ministrów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.