Strona główna Wydarzenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

614
0

Miło nam oznajmić, że uczennica naszej szkoły Justyna Szarewicz otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wspaniałych osiągnięć w dążeniu do zagłębiania tajników wiedzy. Wyznaczanie sobie ambitnych celów i konsekwentne ich realizowanie to najlepsza droga do sukcesu, droga, która pozwala uwierzyć w możliwości człowieka, w siłę nauki, potęgę rozumu. Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poprzedni artykułDebaty Oksfordzkie
Następny artykułProjekt wczesnej profilaktyki – FALOCHRON

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.