Strona główna Wydarzenia Wizyta uczniów z Belgii w naszej szkole

Wizyta uczniów z Belgii w naszej szkole

692
0

Do naszej szkoły przyjechali uczniowie z Belgii w ramach realizowanego wspólnie projektu  Comenius Transit@school. Kluczowy punktem wizyty była  przygotowana wystawa zdjęć  obrazująca ciekawe zestawienie mieszkańców miast  z ich otoczeniem w postaci tego wszystkiego, co jest z miastem związane: reklam, światła, ruchu ulicznego, architektury, sztuki; zarówno codziennych sytuacji, jak wielkich wydarzeń, ulotnych chwil i anonimowych ludzi, którzy dzięki uwiecznieniu na zdjęciu zostaną zapamiętani. Podczas pobytu goście zwiedzili szkołę, miasto mieli okazję  poznać nasz regionie w trakcie wspólnych wycieczek,Wszyscy uczestnicy spędzili bardzo owocny czas w swoim towarzystwie, szlifując umiejętności lingwistyczne, poznając obyczaje krajów partnerskich, a przede wszystkim nawiązując piękne znajomości, które – dzięki dobrodziejstwom Internetu – przetrwają zapewne jeszcze bardzo, bardzo długo.

Zdjęcia jak zawsze dostępne w naszej galerii.

Poprzedni artykuł11 listopada – Święto Niepodległości
Następny artykuł„Stare odchodzi, nowe nadchodzi”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.