Strona główna Konkursy Pomarańczowy konkurs

Pomarańczowy konkurs

823
0

Jak co roku w pracowni obsługi konsumenta można rozkoszować się świątecznymi aromatami pomarańczy, goździków cynamonu, a wszystko dzięki przeprowadzanemu corocznie konkursowi na najpiękniej udekorowaną pomarańczę. W tym roku 14 uczestników starało się ze wszystkich swoich manualnych sił i umiejętności aby zwyciężyć. Czas miło upływał w towarzystwie przepysznej zimowej herbatki, której przepis zamieszczamy na naszej stronie przez całą zimę. Ostatecznie w konkursie zwyciężyła Joanna Mikołajewska z klasy II TIH. Serdecznie gratulujemy! Zdjęcia dostępne w naszej galerii.

Zapraszamy do przyrządzenia w domu zimowej herbatki.

Poprzedni artykułŻyczenia Świąteczne
Następny artykułGóra grosza…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.