Strona główna Konkursy Pomarańczowy konkurs

Pomarańczowy konkurs

695
0

Jak co roku w pracowni obsługi konsumenta można rozkoszować się świątecznymi aromatami pomarańczy, goździków cynamonu, a wszystko dzięki przeprowadzanemu corocznie konkursowi na najpiękniej udekorowaną pomarańczę. W tym roku 14 uczestników starało się ze wszystkich swoich manualnych sił i umiejętności aby zwyciężyć. Czas miło upływał w towarzystwie przepysznej zimowej herbatki, której przepis zamieszczamy na naszej stronie przez całą zimę. Ostatecznie w konkursie zwyciężyła Joanna Mikołajewska z klasy II TIH. Serdecznie gratulujemy! Zdjęcia dostępne w naszej galerii.

Zapraszamy do przyrządzenia w domu zimowej herbatki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.