Strona główna Wydarzenia Puchar „Cogito”

Puchar „Cogito”

W dniu 29.03.2012 r. odbyły się rozgrywki o Puchar Dyrektora Szkoły. Zmagania sportowe toczyły się w tenisie stołowym i piłce siatkowej.

Po zaciekłych rozgrywkach indywidualnych w tenisa stołowego niepokonani zostali uczniowie technikum informatycznego i hotelarskiego:

• I miejsce – Robert Kolonko (TI)
  • II miejsce – Joachim Mazur (TI)
  • III miejsce – Wojciech Duda (TH).

W rozgrywkach piłki siatkowej kolejny raz informatycy pokazali, że są w świetnej formie sportowej i zajęli pierwsze miejsce:

• I miejsce – Paweł Budko / Dawid Sokół
  • II miejsce – Jarosław Wilga / Artur Follert
  • III miejsce – Krzysztof Skwarczyński / Łukasz Gajda.

Sportową walkę obserwowali pozostali uczniowie, dopingując głośno kolegów i koleżanki. Walka o Puchar Dyrektora Szkoły „Cogito” była prawdziwym sportowym świętem w szkole. Chcemy by impreza na stałe wpisała się w kanon szkolnych imprez.

Poprzedni artykułNowy plan
Następny artykułPlan na kwiecień 2012