Strona główna Konkursy Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu WSiP

Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu WSiP

871
0

W dniu dzisiejszym do naszej szkoły przyjechali konsultanci Wydawnictw Szkolnego i Pedagogicznego z bardzo miłą informacją o tym, że nauczycielka matematyki Pani mgr Sylwia Gralikowska została laureatką ogólnopolskiego konkursu pod hasłem „Oceń nowy podręcznik”. Konsultanci oprócz gratulacji i dyplomu przekazali laureatce nagrodę rzeczową – netbook firmy ASUS. Szczegóły konkursu dostępne pod tym adresem.

Konkurs_WSiP

Poprzedni artykułMatematyka i logika wokół nas!
Następny artykułSpotkanie absolwentów liceum handlowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.