Strona główna Wydarzenia Spotkanie absolwentów liceum handlowego

Spotkanie absolwentów liceum handlowego

592
0

Niedawno odbyło się spotkanie absolwentów naszej szkoły. Absolwentami byli uczniowie Liceum Handlowego, które to do niedawna funkcjonowało w ramach zespołu szkół. Nasi wychowankowie mile wspominali czas spędzony w szkolnych ławach, w ciepłych słowach wyrażali uznanie dla wszystkich nauczycieli. Dzisiaj z perspektywy czasu, czas szkolny odbierają w innym świetle, jako czas ich rozwoju, wejścia w dorosłość. Wielu z nich w życiu zawodowym odniosło drobne sukcesy pracując w kraju i zagranicą, kilku założyło własne firmy, inni ukończyli studia. Z rozmów z nimi wynika, że dokonali prawidłowego wyboru przychodząc do naszej szkoły.

Absolwenci_2000-2005

Poprzedni artykułRozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu WSiP
Następny artykułWarsztaty przygotowawcze do IX Regionalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.