Strona główna Wydarzenia Spotkanie absolwentów liceum handlowego

Spotkanie absolwentów liceum handlowego

543
0

Niedawno odbyło się spotkanie absolwentów naszej szkoły. Absolwentami byli uczniowie Liceum Handlowego, które to do niedawna funkcjonowało w ramach zespołu szkół. Nasi wychowankowie mile wspominali czas spędzony w szkolnych ławach, w ciepłych słowach wyrażali uznanie dla wszystkich nauczycieli. Dzisiaj z perspektywy czasu, czas szkolny odbierają w innym świetle, jako czas ich rozwoju, wejścia w dorosłość. Wielu z nich w życiu zawodowym odniosło drobne sukcesy pracując w kraju i zagranicą, kilku założyło własne firmy, inni ukończyli studia. Z rozmów z nimi wynika, że dokonali prawidłowego wyboru przychodząc do naszej szkoły.

Absolwenci_2000-2005

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.