Strona główna Wydarzenia „COGITO” dzieciom ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci

„COGITO” dzieciom ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci

2437
Stargate Atlantis
Stargate

17 maja 2012 r. młodzież z ZSP „COGITO” wraz z wychowawcami mgr Heleną Kruszecką i mgr Agatą Dyktą w ramach II etapu bookcrossingu odwiedzili dzieci w wieku 3-5 lat uczęszczające do Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci, przy ulicy Śniadeckiego 13 w Siemianowicach Śląskich.
Czytanie bajek przez młodzież naszej szkoły, zabawy ruchowe np. „Rolnik sam w dolinie” spowodowały uśmiech i zadowolenie dzieci. Furorę zrobiły tańce, w maskach wykonanych przez starszych kolegów z „COGITO”. Dzięki urozmaiconym atrakcją, dzieci wciąż miały uśmiech na twarzy. Na koniec naszej wizyty w Placówce dzieci otrzymały prezenty w postaci paczuszek z pluszakami i słodyczami oraz kolorowanki.
ZSP „COGITO” podarowało również Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego dla Dzieci, kilka książek propagując w ten sposób czytanie wśród dzieci.

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne w naszej galerii.