Strona główna Wydarzenia „COGITO” dzieciom ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci

„COGITO” dzieciom ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci

2240
0

17 maja 2012 r. młodzież z ZSP „COGITO” wraz z wychowawcami mgr Heleną Kruszecką i mgr Agatą Dyktą w ramach II etapu bookcrossingu odwiedzili dzieci w wieku 3-5 lat uczęszczające do Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci, przy ulicy Śniadeckiego 13 w Siemianowicach Śląskich.
Czytanie bajek przez młodzież naszej szkoły, zabawy ruchowe np. „Rolnik sam w dolinie” spowodowały uśmiech i zadowolenie dzieci. Furorę zrobiły tańce, w maskach wykonanych przez starszych kolegów z „COGITO”. Dzięki urozmaiconym atrakcją, dzieci wciąż miały uśmiech na twarzy. Na koniec naszej wizyty w Placówce dzieci otrzymały prezenty w postaci paczuszek z pluszakami i słodyczami oraz kolorowanki.
ZSP „COGITO” podarowało również Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego dla Dzieci, kilka książek propagując w ten sposób czytanie wśród dzieci.

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne w naszej galerii.

Poprzedni artykułZ Siemianowic do Luksemburga
Następny artykułPod mikroskopem dzieją się cuda…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.