Strona główna Wydarzenia Warsztaty edukacyjne w Śląskim Urzędzie Marszałkowskim

Warsztaty edukacyjne w Śląskim Urzędzie Marszałkowskim

621
0

Czasami wydaje nam się, że na niektóre tematy wiemy prawie wszystko. Wałkowane są w podstawówce, gimnazjum i szkole średniej. Tak tez myślała grupa uczniów, która udała się do Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego na warsztaty edukacyjne „HIV/AIDS – jest problem, czy go nie ma?”. „My jesteśmy tu po to, aby sobie przypomnieć to, co już wiemy” – żartowali uczniowie.

Okazało się, że zajęcia były całkiem ciekawe i każdy dowiedział się, czegoś nowego, ponieważ nauka cały czas odkrywa kolejne tajemnice wirusa HIV.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.