Strona główna Wydarzenia „Czy wiesz co jesz?”

„Czy wiesz co jesz?”

2501
0

Wszyscy wiemy, że zdrowe odżywianie ma ogromny wpływ na nasz organizm. Dzieci i młodzież w obecnych czasach bombardowane są z każdej strony Fast Foodami. Aby przypominać im zasady zdrowego odżywiania oraz zdrowego trybu życia organizujemy w naszej szkole co roku warsztaty dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3w Siemianowicach Śląskich. W tym roku odwiedziły nas dzieci z klasy trzeciej. Brały udział w wykładzie połączonym z ćwiczeniami z przekazywanej im teorii, następnie pracowali na kuchni, przygotowując zdrowe potrawy oraz mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Jak zwykle wszyscy świetnie się bawili i czekamy na wizytę w przyszłym roku.

Poprzedni artykułPan Cogito jedzie na EURO
Następny artykułZakończenie roku szkolnego 2011/2012

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.