Strona główna Wydarzenia Lekcja biegania

Lekcja biegania

933

Już po raz trzeci siemianowicka bieżnia gościła uczestników „Lekcja Biegania”. Organizatorem tej imprezy był MOSiR „Pszczelnik”. Zawody polegały na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 45-ciu minut.

Zaproszenie do wspólnego biegania było skierowane przede wszystkim do uczniów siemianowickich szkół, a także młodych mieszkańców naszego miasta.

Pomimo wieczornej pory startu, uczniowie COGITO nie zawiedli – zjawili się bardzo liczną grupą. Naszą szkołę reprezentowało 12 osób. Jak się okazało, była to najliczniejsza ekipa spośród innych biorących w tej imprezie reprezentacji szkół. Choć bieganie dookoła bieżni niosło ze sobą drobną nutę rywalizacji, to tak naprawdę liczyła się dobra zabawa i miłe spędzenie wolnego czasu.

Po raz kolejny uczniowie Cogito udowodnili, że nie jest im obca troska o własne zdrowie i potrafią walczyć z własnymi słabościami i zmęczeniem, jako SPORTOWCY! 

Reprezentanci COGITO:

Klasa I TO: Paulina Niemotko, Marlena Kryś, Aleksandra Sarapuk, Dorota Soduś, Daria Dąbrowska, Kamila Łukomska, Izabela Gacek, Sylwia Pindel, Sylwia Tomys

Klasa II TO: Anna Strokosz, Karolina Korpok, Dawid Szczygieł