Strona główna Wydarzenia Lekcja biegania

Lekcja biegania

733
0

Już po raz trzeci siemianowicka bieżnia gościła uczestników „Lekcja Biegania”. Organizatorem tej imprezy był MOSiR „Pszczelnik”. Zawody polegały na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 45-ciu minut.

Zaproszenie do wspólnego biegania było skierowane przede wszystkim do uczniów siemianowickich szkół, a także młodych mieszkańców naszego miasta.

Pomimo wieczornej pory startu, uczniowie COGITO nie zawiedli – zjawili się bardzo liczną grupą. Naszą szkołę reprezentowało 12 osób. Jak się okazało, była to najliczniejsza ekipa spośród innych biorących w tej imprezie reprezentacji szkół. Choć bieganie dookoła bieżni niosło ze sobą drobną nutę rywalizacji, to tak naprawdę liczyła się dobra zabawa i miłe spędzenie wolnego czasu.

Po raz kolejny uczniowie Cogito udowodnili, że nie jest im obca troska o własne zdrowie i potrafią walczyć z własnymi słabościami i zmęczeniem, jako SPORTOWCY! 

Reprezentanci COGITO:

Klasa I TO: Paulina Niemotko, Marlena Kryś, Aleksandra Sarapuk, Dorota Soduś, Daria Dąbrowska, Kamila Łukomska, Izabela Gacek, Sylwia Pindel, Sylwia Tomys

Klasa II TO: Anna Strokosz, Karolina Korpok, Dawid Szczygieł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.