Strona główna Wydarzenia Układ krążenia, czynności reanimacyjne…

Układ krążenia, czynności reanimacyjne…

902
0

05.06.2012 r. odbył się konkurs wiedzy z przysposobienia obronnego i biologii, który zakresem obejmował układ krążenia i układ oddechowy. Do konkursu mogli zgłosić się uczniowie klas drugich. W rezultacie zgłosiło się czternastu uczniów. Konkurs przebiegał w II etapach. Po rozwiązaniu testu do kolejnej rywalizacji przystąpiło pięciu uczniów. Każdy z nich odpowiadał ustnie na pytania przygotowane przez komisję.

Najlepszymi okazali się:
I miejsce – Anna Strokosz
II miejsce- Paweł Sopel
III miejsce- Dawid Falkus
GRATULUJEMY!!!!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Przy realizacji konkursu pomagał uczeń klasy trzeciej Mateusz Trojok, który w przyszłym roku szkolnym podchodzi do egzaminu maturalnego z biologii. Organizatorzy konkursu mgr Agata Dykta i mgr Anna Ossowska zapraszają na kolejną edycję w przyszłym roku szkolnym, która będzie dotyczyła budowy i funkcji skóry oraz typów ran i ich zaopatrzenia.