Strona główna Wydarzenia Gotowanie w COGITO na światowym poziomie

Gotowanie w COGITO na światowym poziomie

730
0

W minioną sobotę w nowo otwartym Parku Tradycji odbył się VIII Światowy Konkurs Gotowania Żuru. W konkursie wzięło udział 11 drużyn, wśród których znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły w składzie: Chodzidło Marcin z klasa 4K, Orel Damian z klasy 4K i Michalczyk Daniel z klasy 3K. Zmagania trwały ponad dwie godziny. Drużyny musiały ugotować minimum 5 litrów zupy. Nasi znakomici szkolni kucharze ugotowali aż 15 litrów doskonałego żuru. W ocenie sędziów zajęli co prawda piąte miejsce, ale zdaniem mieszkańców Siemianowic był to najlepszy żur ponieważ garnek świecił pustkami już po 15 minutach od ogłoszenia wyników i niestety wielu smakoszy oczekujących w długiej kolejce musiało obejść się smakiem.

Poprzedni artykułRajd szkolny – Wisła 2012
Następny artykułRekrutacja do projektu „Mam zawód, mam pracę”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.