Strona główna Wydarzenia Nasz udział w otwarciu Parku Tradycji

Nasz udział w otwarciu Parku Tradycji

600
0

10 września 2012r odbyła się w Michałkowickim Parku Tradycji uroczysta sesja Rady Miasta. Nasz młodzież miała również swój wkład w przygotowanie tej ważnej uroczystości. Od wczesnych godzin porannych przygotowywano bankiet wraz z wystrojem, a wieczorem młodzież zaprezentowała swoje umiejętności gastronomiczne i serwisowe. Serdecznie dziękuję nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w to ważne dla miasta wydarzenie. Zapraszam do galerii.

Poprzedni artykułWażna informacja dla uczniów klas pierwszych – t.żywienia, kelner, kucharz i dla pozostałych uczniów starszych klas
Następny artykułRajd szkolny – Wisła 2012

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.