Strona główna Komunikaty Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

573
0

Społeczność „Cogito” w dniu dzisiejszym uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2012/2013. Z nutką żalu kończymy czas wakacji by stanąć przed nowymi wyzwaniami, w które będzie na pewno obfitował nowy rok nauki.

W szczególny sposób zwracamy dzisiaj uwagę na pierwszoklasistów. Witamy Was serdecznie w naszym gronie. Cieszymy się, że jesteście z nami. Z pewnością uda się Wam wdrożyć w znaną i zarazem nieznaną rzeczywistość szkolną. Oczywiście możecie liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Wszystkim uczniom, w nowym roku szkolnym, Dyrekcja szkoły życzy ogromnych zapasów sił, umiejętnego wykorzystania czasu nauki oraz czerpania radości i satysfakcji z osiąganych wyników oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Poprzedni artykułInformacja dotycząca stypendium szkolnego
Następny artykułWażna informacja dla uczniów klas pierwszych – t.żywienia, kelner, kucharz i dla pozostałych uczniów starszych klas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.