Strona główna Komunikaty Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

705
0

Społeczność „Cogito” w dniu dzisiejszym uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2012/2013. Z nutką żalu kończymy czas wakacji by stanąć przed nowymi wyzwaniami, w które będzie na pewno obfitował nowy rok nauki.

W szczególny sposób zwracamy dzisiaj uwagę na pierwszoklasistów. Witamy Was serdecznie w naszym gronie. Cieszymy się, że jesteście z nami. Z pewnością uda się Wam wdrożyć w znaną i zarazem nieznaną rzeczywistość szkolną. Oczywiście możecie liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Wszystkim uczniom, w nowym roku szkolnym, Dyrekcja szkoły życzy ogromnych zapasów sił, umiejętnego wykorzystania czasu nauki oraz czerpania radości i satysfakcji z osiąganych wyników oraz rozwijania swoich pasji i zainteresowań.