Strona główna Wydarzenia Flair a grawitacja

Flair a grawitacja

649

Nowy sezon zajęć o prestiżowym zawodowym charakterze rozpoczęty! Wieloletnia współpraca z Flair Academy przyniosła w tym roku kolejne propozycje w postaci nowej edycji MIX by FLAIR. Zeszłoroczne szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, więc i w tym roku pokaz w wykonaniu najlepszych barmanów wzbudził zachwyt.

Podczas prezentacji młodzież uczestniczyła ponadto w panelu dyskusyjnym oraz zapoznała się w części wykładowej z marketingiem sprzedaży branży gastronomicznej. Barmani przedstawili również różnice pracy między pracownikami z wiedzą i umiejętnościami podstawowymi, a specjalistami w branży inspirując młodzież do doskonalenia swojego warsztatu zawodowego.

A pokaz… cóż jak zawsze wspaniały, porywający z błyskiem sheakerów. Barmani po raz kolejny pokonali grawitację!