Strona główna Wydarzenia Flair a grawitacja

Flair a grawitacja

444
0

Nowy sezon zajęć o prestiżowym zawodowym charakterze rozpoczęty! Wieloletnia współpraca z Flair Academy przyniosła w tym roku kolejne propozycje w postaci nowej edycji MIX by FLAIR. Zeszłoroczne szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, więc i w tym roku pokaz w wykonaniu najlepszych barmanów wzbudził zachwyt.

Podczas prezentacji młodzież uczestniczyła ponadto w panelu dyskusyjnym oraz zapoznała się w części wykładowej z marketingiem sprzedaży branży gastronomicznej. Barmani przedstawili również różnice pracy między pracownikami z wiedzą i umiejętnościami podstawowymi, a specjalistami w branży inspirując młodzież do doskonalenia swojego warsztatu zawodowego.

A pokaz… cóż jak zawsze wspaniały, porywający z błyskiem sheakerów. Barmani po raz kolejny pokonali grawitację!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.