Strona główna Wydarzenia Inwazja hotelarzy i gastronomów na Wielką Brytanię

Inwazja hotelarzy i gastronomów na Wielką Brytanię

714
0

ZSP „Cogito” kształci najlepszych fachowców. Dlaczego? Ponieważ umożliwia młodzieży udział w zagranicznych praktykach zawodowych.

Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole pana Piotra Wysockiego przedstawiciela angielskiego partnera programu projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki,  Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 – Otwartość systemu oświaty w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.2 – Upowszechnienie uczenia się przez całe życie. Pan Wysocki ustalał z panią Joanną Paź i panią Sabiną Królikowską (koordynatorki programu) warunki pobytu naszej młodzieży w Wielkiej Brytanii. W maju 2013 roku do Anglii wyjedzie pierwsza z trzech grup. Kolejne wyjadą w październiku 2013 roku i maju 2014 r. Hotelarze i gastronomowie poznają specyfikę pracy w krajach Unii Europejskiej, nabędą doświadczeń zawodowych i będą mogli usprawniać swoje umiejętności językowe. Oczywiście „nie samą pracą żyje człowiek” dlatego w programie pobytu nie zabraknie wycieczek krajoznawczych.

Do Anglii wyjadą tylko najlepsi. Życzymy powodzenia wszystkim zainteresowanym praktyką zagraniczną.

 

Program EFS - Leonardo Da Vinci - koordynatorzy

pokl_leonardo_2a

Poprzedni artykułPiraci w naszej szkole…
Następny artykułPo głębszy oddech do Krakowa…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.