Strona główna Wydarzenia Na pomoc zwierzętom

Na pomoc zwierzętom

822
0

Czwartego października, jak podaje kalendarz, obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Z tej okazji uczniowie klasy 3 TO i 3 TIH zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych, niezbędnych rzeczy dla zwierząt przebywających w schronisku. Do zbiórki włączyła się cała społeczność szkolna, ale rekordzistami w okazywaniu hojności bezdomnym zwierzętom okazali się uczniowie klasy 4 TIG i 3 TO. W miniony poniedziałek wolontariusze, czuli na psią niedolę, wraz z opiekunami panią J. Paź i panią S. Królikowską zebrane rzeczy (koce, różne rodzaje karmy, obroże, zabawki dla zwierząt) zawieźli do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Milowicach. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia zbiórki oraz wszystkim ofiarodawcom.