Strona główna Wydarzenia Na pomoc zwierzętom

Na pomoc zwierzętom

681
0

Czwartego października, jak podaje kalendarz, obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Z tej okazji uczniowie klasy 3 TO i 3 TIH zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych, niezbędnych rzeczy dla zwierząt przebywających w schronisku. Do zbiórki włączyła się cała społeczność szkolna, ale rekordzistami w okazywaniu hojności bezdomnym zwierzętom okazali się uczniowie klasy 4 TIG i 3 TO. W miniony poniedziałek wolontariusze, czuli na psią niedolę, wraz z opiekunami panią J. Paź i panią S. Królikowską zebrane rzeczy (koce, różne rodzaje karmy, obroże, zabawki dla zwierząt) zawieźli do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Milowicach. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia zbiórki oraz wszystkim ofiarodawcom.

Poprzedni artykułŻyczenia z okazji Dnia Nauczyciela
Następny artykuł„Podążając za europejskimi standardami”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.