Strona główna Programy Europejskie „Podążając za europejskimi standardami”

„Podążając za europejskimi standardami”

552
0

ZSP „Cogito” od kilku lat realizuje program Leonardo da Vinci. Tym razem młodzież wyjedzie na staż zagraniczny w ramach projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki,  Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 – Otwartość systemu oświaty w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.2 – Upowszechnienie uczenia się przez całe życie, którego celem jest doskonalenie zawodowych i językowych umiejętności uczniów. Podczas czterotygodniowych praktyk, młodzież pod okiem najlepszych fachowców doskonali swoje zawodowe umiejętności w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa, zdobywa nowe kompetencje odpowiadające najwyższym europejskim standardom.

Aktualny program realizowany jest w latach 2012-2014 r.

Dokumenty aplikacyjne, regulaminy oraz wszystkie informacje dotyczące projektu dostępne są w zakładce o szkole>>Programy europejskie>>POKL- Priorytet III>>Projekt realizowany.

 

 

pokl_leonardo_2a

Poprzedni artykułNa pomoc zwierzętom
Następny artykułNauczyciele COGITO odznaczeni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.