Strona główna Wydarzenia „Rodzinne” zmagania w Cogito

„Rodzinne” zmagania w Cogito

664
0

Dziś w naszej szkole uczniowie klas I mieli okazję poczuć się jak w prawdziwym teleturnieju. Nauczyciele języka angielskiego: mgr Ewa Czyrwik oraz mgr Sabina Królikowska, zorganizowały szkolną wersję znanego i lubianego programu telewizyjnego „Familiada”, dodatkowym utrudnieniem dla uczestników był język angielski, w którym rozegrany został cały turniej. W rolę słynnego prowadzącego wcieliły się uczennice klasy IVTH. Każda z biorących udział klas wytypowała swoją rodzinę, której zaś przewodniczyła jej głowa. Wspomniane familie przybrały swoje nazwy i pod tymi walczyła o wejście do finału, gdzie czekało na nich 10 najtrudniejszych pytań. Po długich zmaganiach z lingwistycznymi zagadkami, rozgrywki zwyciężyła klasa ITIR, która w nagrodę otrzyma pozytywne oceny z języka angielskiego. Zdjęcia dostępne tutaj.

Samorząd Uczniowski