Strona główna Wydarzenia Bezpieczny Internet z COGITO

Bezpieczny Internet z COGITO

1005
0

Młodzież ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego z Siemianowic Śląskich uczestniczyła kolejny raz w zajęciach przygotowanych przez naszą szkołę. Nauczyciel informatyki, pedagog szkolny i bibliotekarz zaproponowali zajęcia z informatyczne, w ramach, których młodzież rozkręcała i składała komputery w wyznaczonym czasie, uczyła się również przygotowywać CV. Uczestnicy obejrzeli prezentację multimedialną wykonaną przez uczniów klasy pierwszej informatycznej na temat ”Bezpiecznego Internetu”. Dużą niespodzianką były odwiedziny szkolnego Mikołaja, który każdego uczestnika zajęć obdarował drobnym prezentem. Młodzieży zadowolona wróciła do placówki.

Poprzedni artykułMikołaj w Cogito
Następny artykułFair play na stadionach i w szkole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.