Strona główna Wydarzenia Fair play na stadionach i w szkole.

Fair play na stadionach i w szkole.

757
0

W finale konkursu plastycznego, którego organizatorem był Urząd Miasta Siemianowice Śląskie pt. „Wzorowy Kibic” nagrodzono pracę wykonaną przez uczennicę klasy 1TiR pod kierunkiem mgr Ilony Moś, wyróżnienia otrzymali uczniowie klas 2TO, 4TK i 2TK pod opieką mgr Anny Osowskiej. Konkurs promował bezpieczeństwo na stadionach, rozwijanie świadomości występowania różnego rodzaju niebezpiecznych zdarzeń, umiejętności ich unikania i poszerzanie wiedzy, zarówno w temacie bezpieczeństwa, jak i kibicowania fair play.

Warto stosować zasadę fair play nie tylko na boisku…

 

Więcej informacji pod tym adresem.

Poprzedni artykułBezpieczny Internet z COGITO
Następny artykułŚwiatło Wolności w „Cogito”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.