Strona główna Wydarzenia Familiady ciąg dalszy nastąpił

Familiady ciąg dalszy nastąpił

1225
0

W tym roku Andrzejki w naszej szkole były obchodzone w dość nietypowy sposób. Popularna Familiada, kolejny raz zawitała w szkolnych murach, tym razem pytania wybrzmiewały w języku Polskim a rodziny wypełnili nasi nauczyciele, w szranki stanęły dwie drużyny: Hildegardowie pod przewodnictwem mgr Krzysztofa Brożka oraz rodzina Bugsów, gdzie przewodnictwo przejął pan dyrektor mgr Damian Królikowski. Już od samego początku było widać znaczną przewagę rodziny Hildegardów. Franek- bo tak nazywał się Ojciec rodziny, przywiózł ze sobą 4 towarzyszki: Ale (mgr Alicja Kopeć), Sandrę(mgr Ilona Moś), Rome (mgr Sylwia Gralikowska) oraz Hildegardę (mgr Bożena Trziszka). Uczniowie postarali się o odpowiedni poziom trudności pytań, na które musieli odpowiadać uczestnicy. Nie zabrakło pytań ze specjalizacji kadry, wiedza ekonomiczna pani mgr Ilony Moś pozwoliła odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Przewagą drużyny Leonarda (mgr Damian Królikowski) była szeroka wiedza od gastronomii aż po sferę duchową. Walka była zawzięta, zwycięska drużyna pana Krzysztofa Brożka, wywalczyła punkty do tablicy motywacyjnej dla klas, których wychowawcy byli w triumfującym teamie.

 Samorząd Uczniowski