Strona główna Wydarzenia Mikołaj w Cogito

Mikołaj w Cogito

624
0

6 grudnia jak co roku do naszej szkoły zawitał Św. Mikołaj, nie zabrakło też pomocników: dwóch aniołów (uczniowie klasy III TIH). Zabawy nie było końca, samo pojawienie się Mikołaja nie było równoznaczne z otrzymaniem słodkiego prezentu. Uczniowie musieli wykazać się talentem wokalnym jak i tanecznym 🙂 Dziękujemy bardzo za udział w tegorocznej imprezie i mamy nadzieję, że Mikołaj zawita w COGITO w przyszłym roku. Zdjęcia z tej wspaniałej i niepowtarzalnej wizyty dostępne w naszej galerii.

Samorząd Uczniowski

Poprzedni artykułWspółpraca Cogito z WSB
Następny artykułBezpieczny Internet z COGITO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.