Strona główna Wydarzenia Świąteczny nadszedł czas

Świąteczny nadszedł czas

667
0

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najlepiej udekorowaną szkolną pracownie. Klasy stanęły na wysokości zadania i pięknie przystroiły swoje sale lekcyjne. Poza standardowymi ozdobami tj. świąteczna choinka, w salach pojawiły się niesamowite dekoracje w postaci łańcuchów i innych Bożonarodzeniowych akcentów. Rywalizację wygrały klasy IV TH i III TIH, zwycięskie drużyny otrzymały słodki upominek i co ważniejsze kolejne punkty do Tablicy Motywacyjnej.

Zdjęcia udekorowanych szkolnych pracowni, jasełek oraz spotkań wigilijnych dostępne w naszej świątecznej galerii.

 Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę.

 

Poprzedni artykułZajęcia kulinarne z „Cogito”
Następny artykułŻyczenia świąteczne 2012

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.