Strona główna Wydarzenia Zajęcia kulinarne z „Cogito”

Zajęcia kulinarne z „Cogito”

560
0

Uczniowie klasy 2TK wraz z wychowawcą mgr Bożeną Trziszką, kolejny raz przeprowadzili zajęcia kulinarne dla dzieci z specjalistycznej placówki wsparcia dziennego dla dzieci w Siemianowicach Śląskich. Dzieci były w naszej szkole już kolejny raz, tym razem przygotowywali razem ze starszymi kolegami pierniki świąteczne, babeczki budyniowe oraz sok z marchwi, pomarańczy i jabłek. Nauczyli się składać serwetki oraz poznali właściwości witamin. Dzieci wyrabiały ciasto, potem wycinały przy pomocy foremek wzory, a następnie dekorowały upieczone pierniki, które następnie zjedli ze smakiem popijając świeżo zrobionym sokiem. Na zakończenie otrzymali paczuszki z samodzielnie upieczonymi ciastkami. Uczestnicy zajęć wyszli z świątecznym uśmiechem na twarzy. Zaprosiliśmy ich na kolejne zajęcia kulinarne na wiosnę.

Zdjęcia z zajęć dostępne do obejrzenia w naszej galerii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.