Strona główna Wydarzenia Zajęcia kulinarne z „Cogito”

Zajęcia kulinarne z „Cogito”

653
0

Uczniowie klasy 2TK wraz z wychowawcą mgr Bożeną Trziszką, kolejny raz przeprowadzili zajęcia kulinarne dla dzieci z specjalistycznej placówki wsparcia dziennego dla dzieci w Siemianowicach Śląskich. Dzieci były w naszej szkole już kolejny raz, tym razem przygotowywali razem ze starszymi kolegami pierniki świąteczne, babeczki budyniowe oraz sok z marchwi, pomarańczy i jabłek. Nauczyli się składać serwetki oraz poznali właściwości witamin. Dzieci wyrabiały ciasto, potem wycinały przy pomocy foremek wzory, a następnie dekorowały upieczone pierniki, które następnie zjedli ze smakiem popijając świeżo zrobionym sokiem. Na zakończenie otrzymali paczuszki z samodzielnie upieczonymi ciastkami. Uczestnicy zajęć wyszli z świątecznym uśmiechem na twarzy. Zaprosiliśmy ich na kolejne zajęcia kulinarne na wiosnę.

Zdjęcia z zajęć dostępne do obejrzenia w naszej galerii.

Poprzedni artykułKonkurs „Cud Bożego Narodzenia”
Następny artykułŚwiąteczny nadszedł czas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.