Strona główna Wydarzenia Doradca zawodowy wskaże Ci właściwą drogę

Doradca zawodowy wskaże Ci właściwą drogę

673
0

Uczestnicy projektu „Mam zawód mam pracę w regionie” uczestniczą w zajęciach z doradztwa grupowego, podczas których zdobędą wiedzę na temat: rynku pracy, trendów rozwojowych w zawodach,zasad sporządzania dokumentów aplikacyjnych, autoprezentacji, świadomego planowania kariery i podjęcia roli zawodowej.
Zajęcia z doradztwa indywidualnego będą miały na celu ukierunkowanie uczniów na rozwój zawodowy. Doradca wraz z uczniem opracuje Indywidualny Plan Rozwoju Zawodowego, który m.in:scharakteryzuje umiejętności zawodowe i kompetencje,zidentyfikuje deficyty w zakresie wiedzy i umiejętności, określi cel zawodowy i sposób jego realizacji.

Dodatkowo uczestnicy Projektu będą mieli możliwość skorzystania z kursów on-line, dostępnych na specjalnie przygotowanej do tego celu platformie e-learningowej. /www.e-zawodowcy.eu/ Na platformie e-learningowej dostępne będą 3 bloki szkoleniowe, podzielone na kursy przygotowujące do matury, kursy wyrównujące dysproporcje edukacyjne oraz kursy dodatkowe, poszerzające wiedzę.

Życzymy powodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.