Strona główna Konkursy Eliminacje V Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

Eliminacje V Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

828

09.01.2013 r. w Wiśle odbyły się eliminacje okręgowe V Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej i jak co roku nie zabrakło na nich uczniów naszej szkoły. Tematem przewodnim tegorocznych zmagań było funkcjonowanie gastronomii w hotelarstwie. Technikum Hotelarskie ZSP COGITO reprezentowały uczennice IV klasy hotelarskiej – Agnieszka Apostel i Patrycja Buczek – wyłonione podczas eliminacji szkolnych. Do kolejnego etapu zmagań olimpijskich przygotowywały się pod kierunkiem nauczyciela – mgr Krzysztofa Brożka. W Wiśle, uczennice musiały zmierzyć się z testem składającym się z 80 pytań.

Wyniki tej rywalizacji poznamy w późniejszym terminie i natychmiast o nich poinformujemy.

V_olimpiada_hotelarska