Strona główna Wydarzenia Studniówka 2013

Studniówka 2013

753
0

Zgodnie z tradycją 26.01.2013 roku uczniowie i nauczyciele ZSP „Cogito” bawili się na balu studniówkowym. Tym razem bal ten odbył się w wyjątkowo pięknej siemianowickiej sali konferencyjno-bankietowej „U Ostrowskich”.
Studniówkę rozpoczęła Pani Dyrektor Danuta Kopyczok. Następnie przedstawiciele maturzystów Sandra Pypłacz i Mateusz Trojok podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom i pozostałym nauczycielom za ich pracę. Podziękowania od kolezanek i kolegów otrzymała także Sandra Pypłacz, która zorganizowała tegoroczny bal. Tradycyjnym elementem każdej studniówki jest polonez, tym razem jednak wspaniała choreografia wprawiła w zachwyt wszystkich obecnych. Wielki aplauz wywołał taniec gangam style brawurowo wykonany przez Pana Wicedyrektora Damiana Królikowskiego oraz uczennice klas IV TH i IV TIG. Dodatkowo bal studmiówkowy uatrakcyjnił pokaz Mateusza Książka z FlairAcademy Group. Nasz absolwent, przygotowując fantazyjne coctaile, popisał się niezwykłymi umiejętnościami zaprzeczającymi prawu grawitacji. Studniówka 2013 za nami (zdjęcia dostępne w naszej galerii) a przed maturzystami juz tylko nauka, nauka, nauka…

Poprzedni artykułMIX by FLAIR
Następny artykułRanking „Perspektyw” korzystny dla COGITO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.