Strona główna Wydarzenia Studniówka 2013

Studniówka 2013

844
0

Zgodnie z tradycją 26.01.2013 roku uczniowie i nauczyciele ZSP „Cogito” bawili się na balu studniówkowym. Tym razem bal ten odbył się w wyjątkowo pięknej siemianowickiej sali konferencyjno-bankietowej „U Ostrowskich”.
Studniówkę rozpoczęła Pani Dyrektor Danuta Kopyczok. Następnie przedstawiciele maturzystów Sandra Pypłacz i Mateusz Trojok podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom i pozostałym nauczycielom za ich pracę. Podziękowania od kolezanek i kolegów otrzymała także Sandra Pypłacz, która zorganizowała tegoroczny bal. Tradycyjnym elementem każdej studniówki jest polonez, tym razem jednak wspaniała choreografia wprawiła w zachwyt wszystkich obecnych. Wielki aplauz wywołał taniec gangam style brawurowo wykonany przez Pana Wicedyrektora Damiana Królikowskiego oraz uczennice klas IV TH i IV TIG. Dodatkowo bal studmiówkowy uatrakcyjnił pokaz Mateusza Książka z FlairAcademy Group. Nasz absolwent, przygotowując fantazyjne coctaile, popisał się niezwykłymi umiejętnościami zaprzeczającymi prawu grawitacji. Studniówka 2013 za nami (zdjęcia dostępne w naszej galerii) a przed maturzystami juz tylko nauka, nauka, nauka…