Strona główna Wydarzenia „Dar życia”

„Dar życia”

635
0

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny od dawien dawna przypada na 21 marca. Najczęściej młodzież świętuje ów dzień idąc na wagary. Uczniowie „Cogito”, zwłaszcza z klasy 3 TO i 3 TK wraz z wychowawcami – p. Joanną Kleczką i p. Rafałem Podleckim, przywitali wiosnę w nietuzinkowy sposób. Ruszyli na pomoc ciężko choremu p. Arkadiuszowi Hajder z Siemianowic Śląskich i oddali dla niego krew. Czyn godny naśladowania. Gratulacje za odwagę i szczodrość.

Poprzedni artykułUczennice Cogito najlepsze w powiatowym konkursie fotograficznym
Następny artykułCOGITO na międzynarodowo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.