Strona główna Wydarzenia Filmowe wtorki w „Cogito”

Filmowe wtorki w „Cogito”

606
0

W naszej szkole powstał szkolny dyskusyjny klub filmowy. Na spotkaniach odbywać się będą projekcje filmów poruszających współczesne problemy społeczne.
Powstanie klubu zainaugurowała projekcja filmu w reżyserii Magdaleny Piekorz „Pręgi”, poruszającym trudny temat wpływu dzieciństwa na dorosłe życie człowieka . Idea klubu zrodziła się z pomysłu zapoznania młodzieży z ambitnym, nie zawsze komercyjnym, kinem. Inicjatorkami projektu są nauczycielki ZSP,, Cogito” Bożena Rosicka i Barbara Patyk-Płuciennik.

Klub filmowe - filmowe wtorki 1  Klub filmowe - filmowe wtorki 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.