Strona główna Konkursy Sukces naszej uczennicy w regionalnym konkursie fotograficznym

Sukces naszej uczennicy w regionalnym konkursie fotograficznym

713

21 marca 2013 roku w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach odbył się finał regionalnego konkursu fotograficznego „Z aparatem przez świat”. Do konkursu przystąpiło około 50-u uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego i małopolskiego (w tym uczniowie klas o profilu artystycznym). Jury spośród 100-u prac nagrodziło siedem najlepszych fotografii. W gronie faworytów znalazła się również Patrycja Sierant z naszej szkoły, która za swoje zdjęcie wykonane w Chorwacji pt. „W promieniach słońca” otrzymała wyróżnienie. W czasie spotkania podsumowującego konkurs uczniowie i ich opiekunowie wysłuchali wykładu dziekana Wydziału Humanistyczno-Społecznego WSZOP dr. Wojciecha Śmiei „Świat w zwierciadle fotografii. Między fotograficzną relacją, kreacją a krytyką”. Gala wręczania nagród zakończyła się wernisażem wystawy pokonkursowej „Z aparatem przez świat”, którą można oglądać w holu wspomnianej wyższej uczelni przy ulicy Bankowej 8 w Katowicach. Patrycji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!