Strona główna Konkursy Uczennice Cogito najlepsze w powiatowym konkursie fotograficznym

Uczennice Cogito najlepsze w powiatowym konkursie fotograficznym

715
0

22 marca 2013 to wyjątkowy dzień nie tylko dlatego, że obchodzimy wtedy Światowy Dzień Wody, ale również dlatego, że kilkunastu uczniów naszej szkoły oczekiwało na werdykt jury w konkursach artystycznych pt. „Powrót do źródła” organizowanych przez Aqua- Sprint Sp. z o. o. Do konkursu plastycznego i fotograficznego przystąpiło 260-u młodych artystów reprezentując placówki oświatowe i ośrodki kultury Siemianowic Śląskich. Najlepsze prace podzielono na trzy kategorie: wyróżnienia pierwszego (niższego) stopnia, wyróżnienia drugiego stopnia i najważniejsze – GRAND PRIX. Miło nam ogłosić, że w dziedzinie fotografii wyróżnienie drugiego stopnia otrzymała Agnieszka Rubaj z klasy I TKZ, a najważniejszy tytuł GRAND PRIX Patrycja Sierant z IV klasy TH. Nasze uczennice najpiękniej malują światłem portrety wody! Nagrody wręczał osobiście Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie Pan Jacek Guzy, który objął honorowym patronatem Konkurs „Powrót do źródła”. Dziękując za udział w tegorocznej edycji konkursów wszystkim młodym artystom z naszej szkoły, zapraszamy do udziału w III-ej edycji i trzymamy kciuki aby było jeszcze lepiej- opiekunki utalentowanej artystycznie młodzieży z naszej szkoły: mgr Anna Ossowska i mgr Ewa Habrajska.

Poprzedni artykułSukces naszej uczennicy w regionalnym konkursie fotograficznym
Następny artykuł„Dar życia”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.