Strona główna Konkursy Uczennice Cogito najlepsze w powiatowym konkursie fotograficznym

Uczennice Cogito najlepsze w powiatowym konkursie fotograficznym

778

22 marca 2013 to wyjątkowy dzień nie tylko dlatego, że obchodzimy wtedy Światowy Dzień Wody, ale również dlatego, że kilkunastu uczniów naszej szkoły oczekiwało na werdykt jury w konkursach artystycznych pt. „Powrót do źródła” organizowanych przez Aqua- Sprint Sp. z o. o. Do konkursu plastycznego i fotograficznego przystąpiło 260-u młodych artystów reprezentując placówki oświatowe i ośrodki kultury Siemianowic Śląskich. Najlepsze prace podzielono na trzy kategorie: wyróżnienia pierwszego (niższego) stopnia, wyróżnienia drugiego stopnia i najważniejsze – GRAND PRIX. Miło nam ogłosić, że w dziedzinie fotografii wyróżnienie drugiego stopnia otrzymała Agnieszka Rubaj z klasy I TKZ, a najważniejszy tytuł GRAND PRIX Patrycja Sierant z IV klasy TH. Nasze uczennice najpiękniej malują światłem portrety wody! Nagrody wręczał osobiście Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie Pan Jacek Guzy, który objął honorowym patronatem Konkurs „Powrót do źródła”. Dziękując za udział w tegorocznej edycji konkursów wszystkim młodym artystom z naszej szkoły, zapraszamy do udziału w III-ej edycji i trzymamy kciuki aby było jeszcze lepiej- opiekunki utalentowanej artystycznie młodzieży z naszej szkoły: mgr Anna Ossowska i mgr Ewa Habrajska.