Strona główna Wydarzenia XVII Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

XVII Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

822
0

20 marca 2013r. uczniowie naszej szkoły będą mieli okazję wziąć udział w XVII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych. Będziemy oczywiście obserwatorami ale już sama obecność na tej wyjątkowej i prestiżowej dla branży gastronomiczno-hotelarskiej imprezie to niebywałe wyróżnienie. Ponad 150 wystawców, panele dyskusyjne, pokazy i konkursy kulinarne, Olimpiada Kawy i Mistrzostwa „Cup Tasting” to tylko niektóre z atrakcji na drodze zwiedzających. Popołudnie nasza szkolna ekipa spędzi w murach Muzeum Powstania Warszawskiego.

wyjazd z placu Piotra Skargi w Siemianowicach (koło stacji BP i ronda z „kulami”): 6.00

Zwiedzanie targów: 11.00 – 14.30

Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego: 15.00 – 17.00 (bez przewodnika)

Cena za wycieczkę obejmuje:

  • przejazd
  • wejście do Muzeum Powstania Warszawskiego
  • udział w projekcji filmu „Miasto Ruin”

ok. 18.00 wyjazd z Warszawy

powrót do Siemianowic ok 23.00

całkowity koszt: 70 zł

ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W WYCIECZCE.

Zapisy prowadzi pan Damian Królikowski do wtorku do godz. 14.30

Przypominam o odpowiednim stroju na targi! Trochę profesjonalizmu i umiarkowanej elegancji!