Strona główna Wydarzenia Promocja zdrowia…

Promocja zdrowia…

665
0

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia, który przypada w kwietniu każdego roku, nasza szkoła również wzięła udział w akcji promującej zdrowie. Pielęgniarka szkolna i pedagog szkolnym zorganizowały punkt pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, dzięki któremu pracownicy i uczniowie naszej szkoły mogli skontrolować swój stan zdrowia. Nauczyciele również włączyli się w promocję zdrowia przeprowadzając na godzinach wychowawczych pogadanki na temat zdrowia.

Poprzedni artykułPrzygotowanie do wyjazdu rozpoczęte!
Następny artykułSmaczne zakończenie nauki kucharzy [FILM]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.