Strona główna Programy Europejskie Przygotowanie do wyjazdu rozpoczęte!

Przygotowanie do wyjazdu rozpoczęte!

750
0

Wiosenny weekend przywitał młodzież COGITO garścią świeżego powiewu i pakietem nowych wiadomości, które stały się wyposażeniem na nową drogę zawodową. Swoją przygodę podczas praktyk w Wielkiej Brytanii rozpocznie młodzież na początku maja. Długo oczekiwany wyjazd realizowany jest już od mijającego weekendu poprzez zajęcia przygotowujące, które mają przybliżyć kulturę, zwyczaje i kuchnię brytyjską. Sobota i niedziela zaowocowały zajęciami gastronomicznymi, przygotowaniem pedagogicznym oraz zajęciami z obsługi konsumenta, na których młodzież oceniała dwa najpopularniejsze gatunki herbaty podawanej na Wyspach oraz ćwiczyła przygotowanie herbaty po angielsku. Cóż, w końcu na” five o’clock” należy być przygotowanym!

pokl_leonardo_2a