Strona główna Wydarzenia Wiosenne czytanie…

Wiosenne czytanie…

528
0

Przyszła wiosna, a z nią chęć na zabawy połączone z czytaniem. Z tą myślą uczniowie COGITO wraz z opiekunami mgr Heleną Kruszecką i mgr Agatą Dykta odwiedzili najmłodszych podopiecznych Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci w Siemianowicach Ślaskich. Starsze koleżanki, dzieciom czytali bajki Sergiusza Michałowa „Małym nieposłusznym”, w przerwach między czytaniem maluchy bawiły się z nami w swoje ulubione zabawy. Na pożegnanie goście z COGITO obdarowali każde dziecko zabawką i słodyczami. Mamy nadzieję,ze wiosna w przyszłym roku nadejdzie prędzej, a z nią czytanie najmłodszym. Zdjęcia z tej wizyty dostępne w galerii.

Poprzedni artykułPrzygotowań czas
Następny artykułPraktyki czas zacząć !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.