Strona główna Komunikaty Zakończenie roku szkolnego dla klas IV

Zakończenie roku szkolnego dla klas IV

567
0

W piątek 26 kwietnia 2013 roku w „Cogito” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych absolwentów. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem Bożeny Rosickiej. Maturzyści obejrzeli przedstawienie pt. Krótka historia literatury polskiej. Wielką niespodzianką piątkowego popołudnia była oryginalna inscenizacja wiersza Juliana Tuwima Rzepka w brawurowym wykonaniu nauczycieli ,,Cogito”. W części oficjalnej dyrektor szkoły Danuta Kopyczok życzyła wszystkim zdania egzaminu dojrzałości, dostania się na wymarzone studia a także szczęścia w życiu osobistym i zawodowym. Na uroczystości obecny był również dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, który wręczył nagrodę uczennicy klasy IV technikum hotelarskiego Sandrze Pypłacz za uzyskanie najwyższej średniej ocen. Po rozdaniu świadectw i sesji zdjęciowej wszyscy udali się do auli na poczęstunek. Zdjęcia dostępne w galerii.

Poprzedni artykułProfilaktyka nowotworowa (2013)
Następny artykułPrzygotowań czas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.