Strona główna Wydarzenia Cogito pozytywnie zakręcone

Cogito pozytywnie zakręcone

540
0

Projekt KorbaUczniowie ZSP COGITO nie po raz pierwszy uczestniczą w projekcie KORBA, który skierowany jest do ambitnej i przedsiębiorczej młodzieży z różnych województw w Polsce.

28 maja czwórka uczniów klas pierwszych – liderzy realizowanych programów „Ekobadacze wody z Cogito” oraz „Ekobadacze powietrza z Cogito” uczestniczyli w jednodniowych warsztatach w Katowicach. W trakcie tych warsztatów doskonalili m.in. swoje liderskie umiejętności, uczyli się jak prowadzić swój własny program i aktywnie uczestniczyć w sprawach regionu. Poprzez realizację programów młodzież ma możliwość odkrywania i rozwijania swoich pasji oraz dołączenia do grona pozytywnie zakręconych liderów.

Projekt KORBA współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z krajami członkowskimi UE, a patronat honorowy objęli m.in. Minister Rozwoju Regionalnego oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

 

Poprzedni artykułCogito w Wielkiej Brytanii: wycieczka do Walii
Następny artykułNowy plan na czerwiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.