Strona główna Programy Europejskie Praktyki czas zacząć !

Praktyki czas zacząć !

709
0

W niedziele 5 maja 12 osobowa uczniów klas 3, w ramach projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki,  Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 – Otwartość systemu oświaty w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.2 – Upowszechnienie uczenia się przez całe życie, wybiera się na praktyki zagraniczne do Wielkiej Brytanii. Zapraszamy na relacje z naszego wyjazdu !
[kliknij TUTAJ]

COGITO

pokl_leonardo_2a

Poprzedni artykułWiosenne czytanie…
Następny artykułInformacja do planu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.