Strona główna Programy Europejskie Relacja z Londynu: Black Country Living Museum

Relacja z Londynu: Black Country Living Museum

668
0

Wizytę czas zacząć! Po twardym lecz jakże przyjemnym lądowaniu na lotnisku w East Midlands, udaliśmy się do naszego miejsca pobytu czyli Stafford, ze względu na późna godzinę przybycia od razu poszliśmy spać. Następnego dnia zostaliśmy zaskoczeni przepiękną majową pogodą, Brytyjczycy boją się, że zabierzemy ją ze sobą do domu :)). W planie mieliśmy wycieczkę do Birmingham, gdzie znajduję się Black Country Living Museum- czyli wioska przemysłowa, która w całości zachowała się do dzisiejszego dnia…

Zapraszamy na krótki film:

 

pokl_leonardo_2a

Poprzedni artykułMaturę czas zacząć!
Następny artykułPlan zajęć w maju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.