Strona główna Programy Europejskie Witaj United Kingdom!

Witaj United Kingdom!

621
0

No i pojechali… po nowe doświadczenia, umiejętności, naprzeciw nowym wyzwaniom.

ZSP „COGITO” swoim zacięciem w kształceniu zawodowym na poziomie Technikum nie po raz pierwszy udowadnia, że ma coś do powiedzenia w zakresie zagwarantowania młodzieży dobrego startu w życie zawodowe. To już kolejna grupa, a trudno zliczyć, która wyjeżdżająca w ramach projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki,  Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 – Otwartość systemu oświaty w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.2 – Upowszechnienie uczenia się przez całe życie na praktyki zawodowe. Hotele, lokale, restauracje, bistra i inne zakłady sektora hotelarsko – gastronomicznego czekają na naszą młodzież, aby doskonaliła swoje umiejętności zawodowe w Wielkiej Brytanii.

Mamy nadzieję, że nasi beneficjenci będą na bieżąco relacjonowali swój pobyt w UK zatem zapraszamy na naszą stronę aby śledzić ich poczynania oraz na nasz fanpage https://www.facebook.com/zsp.cogito?ref=hl  

pokl_leonardo_2a

Poprzedni artykułCertyfikaty barmańskie Flair
Następny artykułMaturę czas zacząć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.