Strona główna Programy Europejskie Witaj United Kingdom!

Witaj United Kingdom!

735

No i pojechali… po nowe doświadczenia, umiejętności, naprzeciw nowym wyzwaniom.

ZSP „COGITO” swoim zacięciem w kształceniu zawodowym na poziomie Technikum nie po raz pierwszy udowadnia, że ma coś do powiedzenia w zakresie zagwarantowania młodzieży dobrego startu w życie zawodowe. To już kolejna grupa, a trudno zliczyć, która wyjeżdżająca w ramach projektu systemowego  „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki,  Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 – Otwartość systemu oświaty w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.2 – Upowszechnienie uczenia się przez całe życie na praktyki zawodowe. Hotele, lokale, restauracje, bistra i inne zakłady sektora hotelarsko – gastronomicznego czekają na naszą młodzież, aby doskonaliła swoje umiejętności zawodowe w Wielkiej Brytanii.

Mamy nadzieję, że nasi beneficjenci będą na bieżąco relacjonowali swój pobyt w UK zatem zapraszamy na naszą stronę aby śledzić ich poczynania oraz na nasz fanpage https://www.facebook.com/zsp.cogito?ref=hl  

pokl_leonardo_2a