Strona główna Wydarzenia Nadszedł czas wyborów

Nadszedł czas wyborów

602
0

W najbliższy piątek tj. 27 września odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego ZSP COGITO. Będą one przebiegały w dwóch turach. Najpierw wszystkie klasy wytypują swoich kandydatów, którzy następnie spośród siebie wybiorą nowy SU.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, a w szczególności tych, którzy mają ciekawe pomysły i nie boją się nowych wyzwań.

Poprzedni artykułWizyty studyjne: Elektrownia Łaziska i Hotel Gołębiewski
Następny artykułZajęcia przygotowujące do praktyk w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.