Strona główna Wydarzenia Nadszedł czas wyborów

Nadszedł czas wyborów

W najbliższy piątek tj. 27 września odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego ZSP COGITO. Będą one przebiegały w dwóch turach. Najpierw wszystkie klasy wytypują swoich kandydatów, którzy następnie spośród siebie wybiorą nowy SU.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, a w szczególności tych, którzy mają ciekawe pomysły i nie boją się nowych wyzwań.

Poprzedni artykułWizyty studyjne: Elektrownia Łaziska i Hotel Gołębiewski
Następny artykułZajęcia przygotowujące do praktyk w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki