Strona główna Biblioteka Targi Książki

Targi Książki

535
0

Uczniowie technikum organizacji reklamy wzięli udział w Targach Książki, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach. Targi były okazją by zapoznać się z reklamą wystawienniczą, wziąć udział w grze topograficznej „w poszukiwaniu zaginionej książki”, spotkać się z autorami książek by nauczyć się jak pisać bloga. Nasi uczniowie brali udział w konkursach zorganizowanych przez Empik oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Katowicach i zdobyli cenne nagrody. Pobyt na targach przekonał młodzież, że CZYTANIE JEST MODNE.

Poprzedni artykułZajęcia przygotowujące do praktyk w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Następny artykuł15 lat minęło!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.