Strona główna Programy Europejskie Zajęcia przygotowujące do praktyk w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki...

Zajęcia przygotowujące do praktyk w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki

619
0

Zapraszam na zajęcia z obsługi konsumenta w dniu 02.10.2013 o godz. 15.15 oraz w dniach 05 i 06.10.2013. Zajęcia weekendowe odbywają się w grupach mniejszych po 5 osób w każdej grupie. Godzina zajęć w dniach 5-6.10 do ustalenia. (propozycja to 9.00, 9.30)

Grupa 1 – sobota (5 osób)

Grupa 2 – niedziela (5 osób)

Proszę podzielić się na grupy oraz dostarczyć listy osób przypisanych do grup.

pokl_leonardo_2a

Poprzedni artykułNadszedł czas wyborów
Następny artykułTargi Książki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.