Strona główna Wydarzenia Duchy i strachy COGITO

Duchy i strachy COGITO

688
0

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych COGITO, jak co roku w okolicach Halloween, zadomowiły się duchy i strachy.  Tego dnia korytarze pełne były upiorów, duchów i innych straszydeł. Już od samego rana młodzież i nauczyciele przygotowywali się do wspólnej zabawy. Jak na szkołę gastronomiczną przystało w ruchu poszły noże. Uczniowie od rana wycinali w dyniach halloween’owe latarnie. Pomysłów nie brakowało, tak samo jak i dobrego humoru.  Działał także” Pokój strachu” – uczennice klasy 2TH zadbały o odpowiedni nastrój i przerażające „atrakcje”. Niejednokrotnie krzyk przerażenia rozlegał się w całej szkole. W między czasie na korytarzach naszej szkoły odbywało się „Polowanie na czarownice”.  Nasi uczniowie okazali się doskonałymi tropicielami – znaleźli je wszystkie i dostarczyli do właściwej osoby.  Podsumowaniem całej imprezy było rozstrzygnięcie konkursu na najładniej wyciętą dynię. Tutaj, podobnie jak i w poprzednim roku, wygrali uczniowie klasy 4 TK, a ich dyniowy stwór był naprawdę intrygujący. Nikt jednak tego dnia nie był przegranym – cała zabawa stanowiła także element rywalizacji, który uwzględniony będzie we współzawodnictwie klas ZSP COGITO.

Samorząd Uczniowski ZSP COGITO dziękuje wszystkim za wspólną zabawę i już teraz zaprasza na Halloween w przyszłym roku.