Strona główna Wydarzenia Dzień Patrona nie tylko na wesoło

Dzień Patrona nie tylko na wesoło

604
0

Jak co roku w ZSP „Cogito” Dzień Patrona obchodzony był niezwykle uroczyście. Aby uczcić kolejną rocznicę urodzin naszego wybitnego poety, nauczycielki języka polskiego Anna Musiał i Bożena Rosicka przygotowały montaż słowno- muzyczny przybliżający sylwetkę Zbigniewa Herberta jako poety, przyjaciela, zwykłego człowieka, z jego słabościami i rozterkami. Ten niezwykle refleksyjny program wprowadził uczniów naszej szkoły w nastrój zadumy i zamyślenia nad kondycją człowieka we współczesnym świecie.

Poprzedni artykułDzień Patrona (2013)
Następny artykułEnglish Event 2013 – in the spirit of Halloween

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.