Strona główna Wydarzenia English Event 2013 – in the spirit of Halloween

English Event 2013 – in the spirit of Halloween

433
0

W środę 30 października w Zespole Szkół Ponadgimanzjalnych COGITO odbył się konkurs języka angielskiego „English Event 2013 – in the spirit of Halloween”. Uczniowie siemianowickich i chorzowskich gimnazjów zmierzyli się z testem językowo-gramatycznym.   Po tym trudnym i poważnym zadaniu nadszedł czas na zabawę z językiem.  Gimnazjaliści zaprezentowali się w scenkach inspirowanych tradycjami Halloween i pokazali prezentacje związane z tym tematem. Następnie były kalambury oraz puzzle fotograficzne. Ukoronowaniem zmagań była zagadka kryminalna przygotowana przez uczniów COGITO.  Po obejrzeniu krótkiego przedstawienia drużyny gimnazjalistów musiały odpowiedzieć na pytanie : ”Kto zabił?”. Najlepiej wypadła reprezentacja gimnazjum nr 7 w Siemianowicach Śląskich. Wszyscy uczestnicy English Event 2013 doskonale się bawili. Mamy nadzieję, że nagrody będą nie tylko pomocne w nauce ale także będą przypominały wszystkim o naszym spotkaniu. Gimnazjaliści wspólnie orzekli, że nie mogą się już doczekać English Event 2014 być może już nie w roli gościa z gimnazjum , a gospodarza będąc uczniem ZSP COGITO. Już dziś serdecznie zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.