Strona główna Wydarzenia English Event 2013 – in the spirit of Halloween

English Event 2013 – in the spirit of Halloween

637
0

W środę 30 października w Zespole Szkół Ponadgimanzjalnych COGITO odbył się konkurs języka angielskiego „English Event 2013 – in the spirit of Halloween”. Uczniowie siemianowickich i chorzowskich gimnazjów zmierzyli się z testem językowo-gramatycznym.   Po tym trudnym i poważnym zadaniu nadszedł czas na zabawę z językiem.  Gimnazjaliści zaprezentowali się w scenkach inspirowanych tradycjami Halloween i pokazali prezentacje związane z tym tematem. Następnie były kalambury oraz puzzle fotograficzne. Ukoronowaniem zmagań była zagadka kryminalna przygotowana przez uczniów COGITO.  Po obejrzeniu krótkiego przedstawienia drużyny gimnazjalistów musiały odpowiedzieć na pytanie : ”Kto zabił?”. Najlepiej wypadła reprezentacja gimnazjum nr 7 w Siemianowicach Śląskich. Wszyscy uczestnicy English Event 2013 doskonale się bawili. Mamy nadzieję, że nagrody będą nie tylko pomocne w nauce ale także będą przypominały wszystkim o naszym spotkaniu. Gimnazjaliści wspólnie orzekli, że nie mogą się już doczekać English Event 2014 być może już nie w roli gościa z gimnazjum , a gospodarza będąc uczniem ZSP COGITO. Już dziś serdecznie zapraszamy.